Hakkımda “Tolga ELİGÜL”

Küçükken çok uslu olduğu söylense de, tanıyınca inanmayacaksınız bu deli oğlana. Tahsil hayatında İlk, Orta, Lise öyle/böyle geçilmiş derken; Üniversite’yi bile bitirmişti.

İlk iş deneyimi olarak, Anketörlük yapmaya başladı; Üniversite yıllarında. Mezun olduktan sonra da, zamanın gözde mesleği Bankacılık yaparak kariyerini oluşturmaya başladı. Daha sonra gerek ahizenin arkasında, sahada gerek masa başında satış yapıp; iletişim ve kurumsallık geçmişini birleştirerek kendisini İnsan Kaynaklarına hazırladı.

Önce Türkiye’nin en iyi İnsan Kaynakları Portallarından birinde eteklerindeki tüm taşları dökerek kısa zamanda parladı. Şu anda Datassist bünyesinde küçük bir ekip ile büyük işler başararak Satış Direktörlüğüne devam ediyor.

Kah düz yazı, kah şiir; kafasına estikçe yazıp/çiziyor. Sosyal gurmeliğine, adını tanımlayamadığı ve aynısını bir kez daha yapamayacağı yemekler yapmaya devam ediyor.

Ayrıca; kendi deyimiyle “oğluna bırakacağı ilk basılı eseri Kader Taşı” Eylül ayında yayınlanacak. Fantastik Bilimkurgu olan bu romanı keyifle okuyacağınıza eminim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir